Szkolenie polowe

W dniu 08.07.2016 r. odbyło się szkolenie polowe połączone z piknikiem integracyjnym dla plantatorów z rejonu Pruszcza Gdańskiego w którym uczestniczyły 64 osoby.

W pierwszej części spotkania o godzinie 10.00 odbyło się szkolenie polowe na plantacji buraka cukrowego Pana Czesława i Adama Hasse w miejscowości Steblewie.

Szkolenie przeprowadził przedstawiciel Firmy nasiennej Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego Sp. z o. o. Pan Bogdan Olszanowski.

W drugiej części spotkania o godzinie 11.00 w Restauracji Żuławski Dwór w miejscowości Grabiny – Zameczek odbyło się szkolenie na którym dokonano prezentacji Firmy nasiennej Syngenta Seeds Sp. z o.o., której przedstawicielem jest Pan Jerzy Włodarski oraz  Firmy chemicznej Bayer CropScience, której przedstawicielem jest Pan Włodzimierz Maśkiewicz.

Następnie głos zabrał Dyrektor Oddziału Cukrowni Malbork Pan Mariusz Kaźmierczak przedstawiając termin rozpoczęcia Kampanii cukrowniczej 2016/17 oraz poruszył aktualne sprawy cukrownicze.

W dalszej kolejności głos zabrał Prezes Zarządu ZPBC w Nowym Stawie Henryk Żak przekazując wiadomości z Posiedzenia Rady ZPBC w Warszawie w którym uczestniczył dnia 07.07.2016 r. Dotyczyły one przyszłości uprawy buraków cukrowych po 2017 r. oraz poruszył sprawę prywatyzacji KSC S.A.

Po części szkoleniowo – informacyjnej rozpoczął się piknik integracyjny dla przybyłych plantatorów.

 

IMG_0530

IMG_0527

pole3

pole2

pole1