Szkolenie polowe

W dniu 07.07.2015 odbyło się szkolenie polowe połączone z piknikiem integracyjnym dla plantatorów buraka cukrowego z rejonu Pruszcza Gdańskiego tj Gmin; Cedry Wielkie, Suchy Dąb, Pszczółki, Subkowy, w którym uczestniczyło łącznie 75 osób.
W pierwszej części spotkania o godz. 10.00 odbyło się szkolenie polowe na plantacji Pana Czesława Haase w miejscowości Steblewo. Szkolenie poprowadził przedstawiciel firmy nasiennej Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego – Pan Bogdan Olszanowski.
W drugiej części spotkania o godz. 11.00  w Restauracji  “Żuławski Dwór” w miejscowości Grabiny Zameczek dokonano prezentacji poszczególnych firm oraz ich produktów proponowanych rolnikom. Były to następujące firmy:
– Syngenta Seeds Sp. z o.o. – przedstawiciel Jerzy Włodarski
– Bayer Cropscience – przedstawiciel Włodzimierz Maśkiewicz
– Energia dla Firm – przedstawiciel Marek Wajer
Następnie głos zabrał dyr. Cukrowni Malbork Mariusz Kaźmierczak, który przedstawił planowany termin rozpoczęcia kampanii 2015/16 oraz jakie remonty przeprowadzane są na fabryce.
W dalszej kolejności Prezes ZPBC w Nowym Stawie – Henryk Żak przedstawił sprawę postępu w procesie prywatyzacji KSC S.A. oraz aktualne sprawy związkowe.
Po części szkoleniowo – informacyjnej rozpoczął się piknik integracyjny dla naszych plantatorów.

IMG_0187     IMG_0188

IMG_0193   IMG_0198

IMG_0190